شرکت هوای مطبوع خاور در سال 1377 با هدف اجراء پروژه های تأسیسات الکترومکانیکی تأسیس گردید.

با توجه به تجربه بیش از 20 سال مدیر عامل این شرکت و داشتن رزومه ای مناسب، توانست در هدف تعیین شده، موفق عمل نماید. اعتماد مشتریان به خدمات فنی منحصر به فرد شرکت جرقه ای شده تا شرکت کار فروش سیستمهای تأسیسات الکترومکانیکی را آغاز نماید.

اخذ نمایندگی انحصار فروش و خدمات پس از فروش تولیدات کارخانجات مهر اصل از سال 1379 باعث شد این شرکت در کلیه پروژه های عظیم شهر مشهد مطرح گردد، ارائه خدمات پس از فروش به محصولات فروخته شده باعث تبلیغات دهان به دهان بین مشتریان گردید و روز به روز به جمع مشتریان شرکت هوای مطبوع خاور افزوده شد.

مشارکت در نمایشگاههای بین المللی تأسیسات و ساختمان خراسان از سال 1379 تا کنون باعث معرفی بیشتر شرکت شد تا جائی که در حال حاضر به جرأت می توان گفت کمتر پروژه ای در شهر مشهد وجود دارد که از شرکت هوای مطبوع خاور خرید نداشته باشد.

اخذ نمایندگی فروش و خدمات شرکت آذر دما گستر تبریز (تولید کننده دیگهای آبگرم- آبداغ – بخار – منابع کوئلی – سختی گیر) قدم بعدی شرکت بوده که بتواند پاسخگوی نیاز سیستمهای حرارتی پروژه ها نیز باشد. که در حال حاضر رزومه ای بسیار خوب در پروژه های مطرح شهر مشهد ایجاد نموده است.

در اصول اولیه این شرکت کار سالم و گریز از حواشی یک اصل بوده، همیشه محور تصمیم گیری بر اساس رضایت مشتریان تدوین شده است، لذا برای مشتریان این شرکت اثبات شده است چه در انجام پروژه های اجرائی و چه در خرید لوزام تأسیسات می توانند با اطمینان با این شرکت قرار داد منعقد نمایند.

   ما باور داریم:

                فروش ابتدای راه است نه پایان کار

                استفاده ممتد است و سوء استفاده مقطعی

                حفظ کردن مشتری به مراتب مشکل تر از پیدا کردن اوست

                در فروش کالاهای تخصصی داشتن دانش فنی روز مهمتر از سرمایه است

                مشتری کنار ماست نه مقابل ما

                حضور ما در بازار به خاطر وجود مشتری است